601 388 738

DOM OPIEKI KOCHANÓW
dla osób starszych, chorych, niepełnosprawnych i samotnych

Dom Opieki położony jest w pięknej okolicy – u źródeł rzeki Rawki, na częściowo zalesionej, otoczonej polami działce. Rolniczy charakter tego regionu zapewnia czyste, nieskażone powietrze oraz gwarantuje ciszę i spokój. Dom znajduje się w miejscowości Kochanów w województwie łódzkim w odległości około 80km od Warszawy i 45km od Łodzi.

W naszym najbliższym sąsiedztwie mieści się Kościół rzymskokatolicki pw św. Józefa Rzemieślnika. Dzięki temu nasi pensjonariusze mają możliwość uczestnictwa w nabożeństwach.

Wnętrze naszego naszego domu opieki jest zadbane i przyjazne Ciepłe kolory we wnętrzu tworzą dobrą atmosferę, dzięki której pensjonariusze są weselsi i chętniej uczestniczą w zorganizowanych aktywnościach grupowych.

Nasz dom opieki to budynek bez barier architektonicznych – został zaprojektowany tak, aby był bezpieczny i wygodny nawet dla pensjonariuszy o ograniczonej sprawności (również poruszających się na wózkach inwalidzkich).

Oferujemy całodobową opiekę wykwalifikowanych pracowników oraz stała opiekę lekarską i pielęgniarską. W razie potrzeby organizujemy także profesjonalną rehabilitację dla pacjentów. Zapewniamy również pomoc we wszystkich czynnościach w zależności od potrzeb pensjonariuszy.
Naszym seniorom zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych oraz pełne wyżywienie z uwzględnieniem indywidualnych zaleceń medycznych. W ramach codziennych aktywności proponujemy terapię zajęciową indywidualną lub zorganizowaną w grupie. Do dyspozycji pensjonariuszy jest także telewizor oraz komputer z internetem.
Z chęcią zaopiekujemy się pacjentami wymagającymi stałej opieki bądź tymczasowo. Jeśli chcecie Państwo oszczędzić swoim bliskim niedogodności związanej z remontem domu lub czują się oni samotnie w przypadku Waszego dłuższego wyjazdu, chętnie się nimi zajmiemy w tym czasie.

Dla rodzin odwiedzających dostępne są miejsca parkingowe. Odwiedzając swoich najbliższych mogą państwo skorzystać z noclegu wraz z wyżywieniem bez dodatkowych opłat.

Posiadamy odpowiednie zezwolenie wojewody o numerze PS.III.2013/11/10  do opieki nad osobami przewlekle psychicznie chorymi (włącznie z chorobą Alzheimera).

Zakwaterowanie

  • Pokoje 2 i 3 osobowe
  • W pokojach i łazienkach znajduje się instalacja przywoławcza

Wyżywienie

  • 4 posiłki dziennie przygotowane na miejscu z uwzględnieniem diet

Opieka lekarska

  • Lekarz psychiatra i internista raz w tygodniu oraz w razie potrzeby.
  • Specjaliści według potrzeb.

 

 

Zapewniamy również pomoc we wszystkich czynnościach w zależności od potrzeb pensjonariuszy.  
Proponujemy terapię zajęciową: spacery, wspólne zabawy, zajęcia wspomagające pracę umysłową.

Masz pytania?

Zadzwoń 664 716 249 / 46 815 75 15 / 601 388 738

lub wypełnij krótki formularz